Get your free "GIFT", don't miss this opportunityPRISTATYMO SĄLYGOS

Užsakyta prekė bus pristatyta per 1-3 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Jei prekė yra gaminama, pristatymas truks iki 2 savaičių.

Jeigu prekes atsiimsite parduotuvėje „DECOLTE” adresu Stiklių g. 6, Vilnius (Senamiestis), lauksime jūsų su paruoštomis prekėmis.  

Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos Jums į namus, prekes pristatys DPD kurjerių tarnyba, kuri susisieks su Jumis dėl prekių pristatymo laiko.  

Prekių pristatymo Lietuvoje kaina – 2,5 Eur.

 
Jei kliento kontaktinėje informacijoje pateikti neegzistuojantys ar klaidingi telefonų numeriai, adresai ir kiti duomenys - užsakymas nevykdomas.  

Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių priimame tik pristatę prekę. Klientui apžiūrėjus prekę yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės. Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado vėliau transportuojant ar nešant prekes į kitą vietą nepriimamos.  
 
Jei defektai pastebimi po mūsų transportavimo arba randami išpakavus prekę, kliento pageidavimu prekė pakeista į naują arba grąžinti visi už prekę sumokėti pinigai.  
 
Prekės pristatomos darbo dienomis I-V: nuo 10.00 – 19.00 val.

Jei turite papildomų klausimų, rašykite mums el. paštu info@decolte.com